RÓBMY SWOJE NA SCENIE LETNIEJ W ORŁOWIE30.061 lipca otwieramy po raz dwudziesty drugi Scenę Letnią w Orłowie. Wystosowaliśmy do Państwa specjalne zaproszenie.
Beata i Mariusz Żarneccy czytają dzieciom29.06Już 2 lipca o godzinie 12:00 w kawiarni przy Scenie Letniej w Gdyni Orłowie odbędzie się pierwsza w tym roku „Rodzinna czytanka nad morzem” pod hasłem: „Animals Wow. Poznaj z nami świat zwierząt”. Fragmenty książki Liliany Bardijewskiej zatytułowanej „O czym szumią muszle. Zakręcone opowieści” przeczytają aktorzy Teatru Miejskiego: Beata Buczek-Żarnecka i Mariusz Żarnecki.
RODZINNE CZYTANKI NAD MORZEM NA SCENIE LETNIEJ20.06W każdą niedzielę, od 2 lipca do 6 sierpnia, o godzinie 12.00 w kawiarni przy Scenie Letniej w Gdyni Orłowie, jak co roku będą odbywały się RODZINNE CZYTANKI NAD MORZEM dedykowane dzieciom i dorosłym, którzy chcą radośnie i twórczo spędzić czas.
POŻEGNIANIE Z "PIAF"14.06Po 12 latach od premiery, 156 spektaklem żegnamy jeden z niekwestionowanych hitów naszego teatru – „Piaf” – z brawurową rolą Doroty Lulki. Opowieść o życiu „paryskiego wróbelka”, najpopularniejszej francuskiej pieśniarki i fascynującej kobiety!
Gdyński Tydzień Seniora w Teatrze Miejskim w Gdyni13.06Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni z radością włącza się w tegoroczne obchody Gdyńskiego Tygodnia Seniora, organizowane przez Muzeum Miasta Gdyni w terminie 19-25 czerwca 2017.
Przygotowania do Sceny Letniej w Orlowie02.06W Teatrze Miejskim trwają przygotowania do otwarcia Sceny Letniej w Orłowie. W tym roku zainauguruje ją 1 lipca prapremiera spektaklu "Jesteśmy na wczasach..." opartego na tekstach Wojciecha Młynarskiego w reżyserii Jarosława Kiliana.
Regulamin konkursu na Facebook'u20.05REGULAMIN KONKURSU ORGANIZOWANEGO NA OFICJALNYM PROFILU TEATR MIEJSKIEGO IM. WITOLDA GOMBROWICZA W GDYNI NA FACEBOOKU [››]
FINAŁOWA PIĄTKA KONKURSU O GDYŃSKĄ NAGRODĘ DRAMATURGICZNĄ18.05Protokół z obrad Komisji Artystycznej 15. Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej 2022 [››]
Jubileuszowy wywiad z Grzegorzem Wolfem15.05Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z naszym aktorem, Grzegorzem Wolfem, którego jubileusz [››]